KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13272395

nr 1327 2395

Tommy Östmar

(1934-2007), Sverige

Signerad. Akvarell, 31x39 cm

Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 18 maj 2020
kl 19:28:58

18/5 19:04:40 1      Vinnande bud

Tommy Östmar

Läs mer om Tommy Östmar